Věda za Shreddies

Spodní prádlo Shreddies  na zadním panelu využívá látku 'Zorflex' s aktivním uhlíkem, který absorbuje veškerý zápach při úniku plynů při nadýmání. Je to materiál vysoce porézní povahy a zapáchající výpary zůstanou zachyceny a neutralizovány látkou, kterou pak jednoduše znovu aktivujete vypráním.

- Modal Jersey fabric – MODALOVÁ ŽERZEJOVÁ LÁTKA

- ACTIVATED CARBON CLOTH – látka s aktivním uhlíkem

- flatulence odours – zápach z unikajících plynů

- odor-free air – vzduch bez zápachu


Spodní prádlo Shreddies je prádlo s filtrací pachu při nadýmání má vrstvu látky s aktivním uhlíkem (zvanou Zorflex) mezi vrstvami běžné látky. Speciální vrstva absorbuje a zachycuje zápach, než si najde cestu ven. „Již dřívější výzkum publikován v The American Journal of Gastroenterology (pozn. americký odborný časopis pro gastroenterologii) zjistil, že aktivní uhlík v prádle je nejúčinnější metodou pro odstraňování zápachů při nadýmání" říkají zástupci firmy.

Spodní prádlo prošlo přísným testováním a závěry z výzkumu De Montfortské University byly prezentovány na 86. světové konferenci Textilního institutu; bylo zjištěno, že textilie "odstraňuje  sulfidy a ethylmerkaptan tak účinně, že může filtrovat pachy 200 krát větší silou než je síla průměrného závanu uvolněného plynu. Tkanina zůstává účinná po celou dobu životnosti oděvu (2-3 roky,) pokud však dodržujeme instrukce pro péči.

Tajemství Shreddies

Shreddies vypadají jako běžné spodní prádlo, s jediným podstatným rozdílem, a tím je tenký uhlíkový panel látky v zadní části. Naše prádlo je diskrétní, navíc nabízí nositeli ujištění, že nikdo nerozezná, že má na sobě cokoliv jiného než běžné prádlo.


ADRESA
  • Pados, s.r.o., Muchova 9
  • Praha 6, Dejvice
KONTAKT

© Pados s.r.o. 2017. Všechna práva vyhrazena.

Vážení zákazníci, e-shop je nyní v rekonstrukci, nepřijímáme žádné objednávky a momentálně nelze zboží nakupovat. Děkujeme za pochopení.