Shreddies – spodní prádlo s absorpcí pachů

Shreddies – prádlo s absorpcí pachů se vyrábí s láskou ve Velké Británii. Používá nejlepší materiály k zajištění nejvyššího standardu. Shreddies  spodní prádlo s filtrováním při úniku plynů (nadýmání) je osvědčené zdravotní řešení při nadýmání, ať už jsou příčiny jakékoliv. Existuje mnoho příčin a onemocnění spojených s nadměrnou plynatostí, jako je Syndrom dráždivého tračníku a Crohnova nemoc, ale může být také způsobeno konzumací některých potravin s vysokým obsahem vlákniny, polykáním velkého množství vzduchu, pitím sycených nápojů a kouřením.

Ti, kteří trpí nadměrným nadýmáním, znají také společenské problémy, které může tento stav způsobit. Shreddies nejenže pomáhají s odstraněním zápachu při úniku plynů, ale také dodávají pocit jistoty a často také tolik potřebnou sebedůvěru. Motto Shreddies je "Prď s důvěrou" (alt. „Pšoukej s důvěrou“, „Pouštěj větry…“) a naše spodní prádlo zaručuje právě to. Naše patentované spodní prádlo odstraňuje pachy pomocí tenké a pružné uhlíkové tkaniny.


ADRESA
  • Pados, s.r.o., Muchova 9
  • Praha 6, Dejvice
KONTAKT

© Pados s.r.o. 2017. Všechna práva vyhrazena.

Vážení zákazníci, e-shop je nyní v rekonstrukci, nepřijímáme žádné objednávky a momentálně nelze zboží nakupovat. Děkujeme za pochopení.