Jak to začalo? Spodní prádlo Shreddies

Paul O'Leary je designér a inovátor prádla Shreddies. V roce 1987 Paul vystudoval Loughborough University s titulem návrháře průmyslového designu a založil své vlastní designové poradenství. O dva roky později Paul spoluzaložil společnost pro návrh kuchyní deVOL, která mu umožnila prozkoumat mnohé nápady na konstrukce a výrobu.  Mimo kuchyňského designu měl Paul i další inovativní nápady, z nichž jedním bylo řešení problému, kterému čelí miliony lidí každý den, nadýmání a zápach. To je myšlenka, která vedla k vytvoření prádla Shreddies. Aby prádlo Shreddies vzniklo, Paul pracoval po boku týmu designérů prádla z De Montfort University, přední školou designu spodního prádla.

Významný návrhář v módním průmyslu, Darren Cleary, který dříve pracoval s Paulem Smithem, také pomohl s návrhem. Bylo rozhodnuto, že "Zorflex", látka s aktivním uhlíkem, bude použita jako filtr pro absorpci unikajícího zápachu, jelikož jeho využití v bojových protichemických oblecích je době známé. Toto rozhodnutí podpořilo testování na De Montfortské  Universitě, když bylo prokázáno, že je pro daný úkol ideální.

Prádlo Shreddies s filtrováním zápachu bylo uvedeno na trh v roce 2008 a o rok později bylo oceněno za inovativní počin a získalo cenu „VYPADAT DOBŘE A CÍTIT SE DOBŘE“ od ACA (Asociace poradců pro kontinenci). Od té doby prádlo Shreddies  urazilo dlouhou cestu a nyní má základnu loajálních zákazníků spoléhajících se na prádlo Shreddies každý den. Ohlasy našich zákazníků na našich stránkách to jen potvrzují.  Prádlo Shreddies nyní přijímá objednávky z celého světa a kromě naší základny ve Spojeném království nyní máme nadšené distributory v Německu, kteří prádlo rozesílají do Německa, Rakouska a Švýcarska. Video prezentace, reklamy v televizi a v řadě časopisů (k dispozici v části ohlasů na našich stránkách) pomáhají šířit informace a tak pomoci více lidem ke zlepšení kvality jejich života.


ADRESA
  • Pados, s.r.o., Muchova 9
  • Praha 6, Dejvice
KONTAKT

© Pados s.r.o. 2017. Všechna práva vyhrazena.

Vážení zákazníci, e-shop je nyní v rekonstrukci, nepřijímáme žádné objednávky a momentálně nelze zboží nakupovat. Děkujeme za pochopení.