O spodním prádle Shreddies - ocenění

"VYPADAT DOBŘE A CÍTIT SE DOBŘE“ OCENĚNÍ ACA

 

Ocenění ACA 2009V roce 2009 byly Shreddies  vyznamenány pro jejich inovativní práci a byla jim udělena cena Asociace poradců pro kontinenci (ACA) „VYPADAT DOBŘE A CÍTIT SE DOBŘE“. ACA je organizace pro odborníky ve zdravotní a sociální péči a myšlenka za "vypadat dobře a cítit se dobře cenou" je oceňovat výrobky, které jsou pohodlné, atraktivní a dodají uživateli sebedůvěrou. 

Tvůrci Shreddies byli pozváni na prezentaci ocenění ACA, kde byla cena za "Vypadat dobře a cítit se dobře“ předána Junem Rogersem (MBE), odborníkem na kontinenci s více než dvacetiletou zkušeností. Cena byla předána Katie Crease, jedné z našich návrhářů dámského spodního prádla z De Montfort University, přední odborné školy pro design spodního prádla.

Porotci okomentovali výrobky takto:  "Úžasný nápad, kvalitní výrobek, skvělý styl, mnohým může zachránit manželství!!! Dlouho očekávaný produkt, fantastická inovace." 


ADRESA
  • Pados, s.r.o., Muchova 9
  • Praha 6, Dejvice
KONTAKT

© Pados s.r.o. 2017. Všechna práva vyhrazena.

Vážení zákazníci, e-shop je nyní v rekonstrukci, nepřijímáme žádné objednávky a momentálně nelze zboží nakupovat. Děkujeme za pochopení.