Co jsou Shreddies - kdo jsme

Spodní prádlo Shreddies je prádlo s filtrací pachu při nadýmání díky látce s aktivním uhlíkem. Shreddies může nosit kdokoliv, ale především nabízí dokonalé řešení pro osoby trpící IBS (syndromem dráždivého tračníku), gastritidou, Crohnovou chorobou, dyspepsií a kolitidou stejně jako nesnášenlivostí některých potravin a mnoha dalšími střevními a zažívacími potížemi.

Každý, kdo trpí nadměrnou plynatostí, ví o společenských problémech, které únik plynů způsobuje a Shreddies nejen zlepšuje fyzické symptomy, ale také pomáhá snižovat úzkost spojenou s tímto zdravotním stavem. V mnoha případech jednoduše odstranění starostí souvisejících s nadýmáním může pomoci zlepšit celkový stav osoby.

Úzkost může způsobit chemické změny v organizmu, které dále ovlivní váš trávicí systém, což zhoršuje zdravotní stav člověka. Zde ve Shreddies pevně věříme, že by všichni měli vlastnit toto úžasné spodní prádlo. Průměrný člověk upouští vzduch 14 krát za den, ať už máte poruchy zažívání, nebo jen se nadýmání, prádlo Shreddies může pomoci.


ADRESA
  • Pados, s.r.o., Muchova 9
  • Praha 6, Dejvice
KONTAKT

© Pados s.r.o. 2017. Všechna práva vyhrazena.

Vážení zákazníci, e-shop je nyní v rekonstrukci, nepřijímáme žádné objednávky a momentálně nelze zboží nakupovat. Děkujeme za pochopení.