Často kladené otázky - spodní prádlo Shreddies

Komu je určeno spodní prádlo Shreddies?

Spodní prádlo Shreddies je prádlo s filtrací (absorpcí) pachu při úniku plynů při nadýmání za pomocí vrstvy látky s aktivním uhlíkem zvanou Zorflex. Jde o osvědčené a zdravotní řešení pro zmírnění nadměrného nadýmání. Prádlo Shreddies může nosit kdokoliv, ale nabízejí ideální řešení pro lidi trpící IBS (syndromem dráždivého tračníku), gastritidou, Crohnovou chorobou, dyspepsií a kolitidou stejně jako potravinovou intolerancí a mnoha dalšími střevními a zažívacími potížemi. Každý, kdo trpí nadměrnou plynatostí, ví, jaké společenské problémy může způsobit a Shreddies nejenže zlepšují fyzické symptomy, ale také pomáhají zmírnit úzkost spojenou s tímto zdravotním problémem.

Jak prát spodní prádlo Shreddies?

Chcete-li, aby vaše prádlo Shreddies zůstalo účinné při absorpci pachů při nadýmání, doporučujeme, abyste je prali s krystaly sody (soda na praní, soda bikarbona - k dispozici ve většině supermarketů) nebo jedlou sodou při teplotě 40 ° C bez aviváže nebo bělidla a sušili je pouze při mírném teple v sušičce. Můžete je také sušit na radiátoru, ale pro zajištění vysušení veškeré vlhkosti z uhlíkové tkaniny doporučujeme sušení v sušičce.

Jak mám vědět, jakou velikost koupit?

Je velmi důležité, aby vaše prádlo Shreddies  bylo správné velikosti. Pokud bude uhlíkový zadní panel na prádle těsně přiléhat k tělu přes hýždě, vypuštěný vzduch projde tímto panelem a tak bude kompletně absorbován. Je-li spodní prádlo příliš velké, je méně účinné, jelikož vzduch může uniknout při určitých pozicích těla. Více informací naleznete v průvodci velikostmi na těchto stránkách.

Jak dlouho budou Shreddies účinné?

Tkanina zůstává účinná po celou dobu životnosti oděvu (2 až 3 roky), za předpokladu, že správně dodržíte instrukce pro praní.

Zastaví spodní prádlo Shreddies také zvuk?

Prádlo Shreddies je navrženo tak, aby pohlcovalo pachy, nikoliv k utlumení zvuku. Většina lidí trpících nadýmáním jsou schopni kontrolovat zvuk tím, že mění polohu těla.

Proč se jim říká Shreddies?

Shreddies je hovorový výraz pro spodní prádlo pocházející od britských jednotek a je dobře známý v celém Společenství.


ADRESA
  • Pados, s.r.o., Muchova 9
  • Praha 6, Dejvice
KONTAKT

© Pados s.r.o. 2017. Všechna práva vyhrazena.

Vážení zákazníci, e-shop je nyní v rekonstrukci, nepřijímáme žádné objednávky a momentálně nelze zboží nakupovat. Děkujeme za pochopení.